otthon / sport / jégkorong / Orosz nemzeti jégkorong-válogatott elhagyja az olimpiai játékok Szocsiban

/
125 Views

Orosz nemzeti jégkorong-válogatott</a>

A 1/4 döntőben az orosz jégkorong játékosok kellett találkozni a finn csapat.

A végeredmény 3: 1 mellett a finnek, és az orosz csapat elvesztette a lehetőséget, hogy harcolni olimpiai érmet.

Miután egy sikeres győzelem NorvégiaOrosz jégkorong játékosok ellen kellett küzdeniük a finnek. Sajnos a játék nem működik, és az orosz csapat kiesik a harc olimpiai érmet. Csapat Finnország nyerte az eredmény 3: 1.
A vereség az orosz csapat hatással volttöbb tényező. Az első helyen, nem volt elég ideje, hogy visszaszerezze közötti mérkőzések sportolók. Tehát, a játék a finnek kezdett kevesebb, mint 22 óra után a győzelem a norvégok. De ebben az esetben nyújthat be kárigényt a szervezők. Másodszor, a jégkorong csapat egyáltalán nem játszott egymással, azonos volt teljesen felesleges eltávolítását. Harmadszor, a sportolók nem képesek felismerni a számszerű előnyt, bár egy ilyen lehetőség volt.
Az első időszak kezdődött inkább óvatosan, mintmég nem ütött a lövés a cél (a harmadik percben a játék), azonban a finn védők nem hagyta, hogy befejezze. Az eredmény az volt a gond a kapunál, és a játékosok elvesztették ideg. Az eredmény - Kovalchuk kapott kétperces eltávolítását. Rajongók várják a nyugodt és pihentető játék. Azonban, a közepén az első időszakban a eredménye: 1: 1. Az oroszok tudtak gólt egy cél a játék során csak az első időszakban.
A védelem az orosz csapat is megjelent nemMinden rendben, a végén az első időszakban egy másik korongot volt a net. A teljes második időszakban az orosz játékos aktívan megpróbálta elvenni a játékot a saját kezébe, de hiába. Ezen kívül a területen az első cél a játékos megengedett, hogy a szabadságjogok, eredményeként ismét az eltávolítását. Ekkor Ovechkin elment a büntetőpadnál, és a finnek megragadta a pillanatot, az állás 3: 1.
Orosz jégkorong játékosok nem segített, és a csere kapus: Bobrowski helyébe Varlamov. Miután a harmadik sikeres gólok finnek kezdett játszani csak a kapunál. Annak ellenére, hogy a játék szinte az egész harmadik időszakban került sor a terület az ellenfél, az oroszok nem sikerült gólt. Azt már láttuk, hogy a játékosok elfogadják a vereséget, és mentálisan „Csomagoljatok.” Az eredmény nem váratott - Oroszország jégkorong csapat elhagyja az olimpia Szocsiban.

Orosz jégkorong csapat elhagyja az olimpiai játékok Szocsiban Ez volt az utolsó módosítás: Június 21, 2017 által fyyxoahr