otthon / sport / jégkorong / Hogy végződött a Stanley Kupa döntőjében

Hogyan végződött a Stanley Kupa döntőjében

/
86 Views

Hogyan végződött a Stanley Kupa döntőjében</a>

Stanley Kupa döntőjében - egy sor gyűléseket a National Hockey League szezon befejezése után, amelynek határozza meg a győztes a hőn áhított trófeát.

Harcoltunk egymás ellen a két csapat bajnok: „New Jersey Devils” és a „Los Angeles Kings”.

Az első játék keretében a rájátszásba a Stanley Kupa,lezajlott Newark, „Los Angeles Kings” megnyerte a rivális egy pontszám 1: 2. A legelején a találkozó, az első időszakban, Kolin Freyzer találóan küldte a korongot a kapuba a csapat „New Jersey”. A második időszakban, Anton Volchenkov kiegyenlített. A harmadik időszak változatlan volt, de a hosszabbításban, „Los Angeles” ment előre.

A második játék is véget ért javára"Los Angeles Kings". Azonos pontszámot 1: 2 játékos, „New Jersey” telt meg kapuit. Első korong bement a cél, „Ördögök” a védelem az ellenfél csapata, Dryu Dauti. Az elején a harmadik „New Jersey” időszak nyerni. A végeredmény jött létre a túlóra mellett a „Los Angeles” Jeff Carter.

A harmadik játék a Stanley Kupa döntőjében tartott már Los Angelesben. Névadó csapat legyőzte a rivális az eredmény 4: 0, ami növelte előnyét a pontot egy sor 3: 0 javára „Los Angeles Kings”.

Csak a negyedik mérkőzés a „New Jersey” lehetségeskezdenek megtérüljenek. Hatodik június csapat húzta egy pontot a sorozatban, mivel a győzelem a „Los Angeles” a pontszám 1: 3. Érdekes, hogy a célok elhagyásának a harmadik periódusban. Tisztelt Patrik Elias, Ilya Kovalchuk és Henrik. Próbáltam még a pontszám Dryu Dauti, az egyetlen korong eltalálja az ellenfél kapujába.

A következő játék, „New Jersey” megerősítetteszándékát, hogy harcoljon a Stanley Kupát. „Los Angeles” ismét legyőzte, ezúttal egy pontszám 2: 1. A játék tartották Newark és ez volt az első vendég vereség „a Los Angeles Kings”.

A döntő és utolsó játék a rájátszásban sorozatStanley-kupa döntő tartottak június 11-én, 2012-ben Los Angeles-ben. Feldühítette korábbi vereségek, „a Los Angeles Kings' rivális találkozott két alátét Jeff Carter és két Trevor Lewis. Adam Henrique a „New Jersey Devils” nem fog lemondani, és jelölje meg az ellenfél kapujába. De ez csak tovább provokál „Los Angeles”: Dastin Braun és Matyu Grin állítsa a végeredmény 6: 1. Stanley Kupa döntőjében végződött győzelem „Los Angeles” a sorozat egy pontszám 4: 2.

Hogyan végződött a Stanley Kupa döntőjében Ez volt az utolsó módosítás: Június 21, 2017 által pauwiucd